29 Maraton Ateny 2011

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Galeria... WYNIKI

W tegorocznym  29 Maratonie  Ateny  2011, który  odbył się w niedzielę 13 listopada,  wzięło udział ponad 18 000 biegaczy z 84 różnych  państw  całego świata.  Coroczna impreza o zasięgu międzynarodowym, odbywająca  się zawsze w drugą niedzielę listopada, w tym roku,  po raz pierwszy  odbyła się pod auspicjami  UNESCO i prezydenta  Grecji  Karolosa Papouliasa.  29 Klasyczny  Ateński  Bieg  Maratoński odbył się ku czci  Grigorisa  Lamprakisa, aktywisty Ruchu Obrońców Pokoju, lekarza, polityka, ale  przede wszystkim sportowca   zamordowanego  w 1963 roku za  demokratyczne poglądy oraz działalność na rzecz pokoju.

Uczestnicy biegu mieli możliwość przebiec  szlak  Klasycznego  Maratonu / 42 km 195 metrów/ lub   wziąć udział w biegu na 10 km albo  5 km.  Dla  najmłodszych  przystosowano  odcinek o dystansie 700 m.

Uczniowie  naszej szkoły  stawili  się licznie na starcie pomimo  deszczu i przenikliwego  wiatru. W pięknym sportowym stylu pokonali trasę 10 i 5 km. Najmłodsi zawodnicy z klas IV – V  przebiegli odległość  700 m. Wszyscy uczestnicy tej wspaniałej sportowej imprezy otrzymali pamiątkowe medale.

Młodym sportowcom kibicowali  na trybunach rodzice oraz nauczyciele z Panią Dyrektor  na czele.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.