Pasowanie na czytelnika klas pierwszych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Galeria...

Koniec  pierwszego semestru w naszej bibliotece to tradycyjnie czas pasowania klas pierwszych na czytelników. Uroczystość ta dla klasy Ia i Ib odbyła się w środę 25 stycznia 2012r.  Rozpoczęła ją pani Grażyna Adamidu – opiekunka biblioteki,  która przywitała pierwszoklasistów i zaprosiła ich w …„podróż po krainie książek”. Piękny występ przygotowali uczniowie klasy IVa  pod  kierunkiem  pani bibliotekarki  oraz  wychowawczyni  pani  Joli Bałdos.  Starsi koledzy przedstawili nowym czytelnikom prośby książki. Zwrócili uwagę pierwszoklasistów na to, aby  szanowali i dbali o nie. Podkreślili znaczenie i wartości płynące z czytania książek. Uczniowie klas pierwszych udowodnili, że pięknie czytają, znają bajki, regulamin oraz zasady korzystania z biblioteki szkolnej.
Następnie uczniowie zostali pasowani na czytelników biblioteki, którego dokonała w klasie I b pani dyrektor Beata Panagiotopoulou,  a w klasie Ia  pani bibliotekarka Grażyna Adamidu.
Na zakończenie nowi czytelnicy wypożyczyli samodzielnie  wybraną książkę.   Klasa otrzymała dyplom pamiątkowy a każdy uczeń lizaka ufundowanego przez Radę Rodziców oraz zakładkę do książek wykonaną przez Koło Miłośników Biblioteki. Było to wyjątkowe święto dla biblioteki.  Przybyło nam wielu wspaniałych czytelników, z czego się  bardzo cieszymy.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.