"Walentynki" w naszej szkole

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
WALENTYNKI

Jak co roku 14 lutego jest dniem specjalnym w naszej szkole. Przyzwyczailiśmy się do organizowanej przez Samorząd Szkolny Poczty Walentynkowej. Pracownicy naszej szkolnej poczty mieli jak zwykle ręce pełne pracy. Nie wszystkie przesyłki mieściły się w walentynkowej skrzynce. Poza kartkami i liścikami, przesyłane były bowiem także lizaki w kształcie serc oraz maskotki.
heart4

W tym roku dodatkowo, samorząd w ramach projektu „Dobre Maniery nie Znają Granic i konkursu „Klasa z Klasą“ oceniał integrację klas, a konkretnie - w jakim stopniu uczniowie przebiorą się na czerwono.
Efekty zaskoczyły samych organizatorów. W szkole, gdzie zwykle królują smutne szare i czarne barwy, nagle zrobiło się wesoło. Uczniowie nie poprzestali na czerwonych dodatkach, typu szalik czy kokarda. Były osoby ubrane od stóp do głów na czerwono. Najbardziej zintegrowana okazała się klasa VB, która przebrana była w 100%.
Gratulacje!!!!
Galeria...

Klasa Vb

PUNKTACJA KLAS

KLASA V A
4 PKT
KLASA V B
5 PKT
KLASA VI A
3 PKT
KLASA VI B
4 PKT
KLASA I A GIM 5 PKT
KLASA I B GIM 3 PKT
KLASA II GIM
5 PKT
KLASA III A GIM 3 PKT
KLASA III B GIM 5 PKT
KLASA III C GIM 4 PKT
KLASA III D GIM 2 PKT


Zapraszamy do udziału w kolejnej konkurencji: Dzień Karnawału 23 lutego!

ORGANIZATORZY:
Samorząd Szkolny i Opiekunki Projektu (p. J. Figura, p. M. Kochanowicz i p. B. Oziębłowska)

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.