Spotkanie z Panem Pawłem Mosznerem, oficerem, Dowódcą Klubu Spadochroniarzy Sił Specjalnych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W poniedziałek 18.11.2013 dla uczniów gimnazjum odbyło się spotkanie z Panem Pawłem Mosznerem, oficerem, Dowódcą Klubu Spadochroniarzy Sił Specjalnych.

Tematem prezentacji było :

Historia Cichociemnych i spadochroniarzy 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej oraz ich walki o niepodległość podczas II wojny światowej.
Spotkanie zorganizowane zostało we współpracy
z Konsulatem RP w Atenach.

 

  www.centrumat.pl

 Paweł Moszner – trener z wieloletnim doświadczeniem, wcześniej oficer sił specjalnych i służb specjalnych ( m.in. GROM) z praktyką w policji, posiada dyplom Wyższej Szkoły Policji. Od wielu lat prowadzi duże projekty szkoleniowe dla banków i instytucji. Posiada referencje z Ministerstwa Edukacji Narodowej, jest współautorem programów szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa. Jako jedyny trener i wykładowca zagadnień antyterrorystycznych szkoli polski personel dyplomatyczny wyjeżdżający na placówki zagraniczne. Od 1998 roku prowadzi i kieruje szkoleniami w Polsce jak i za granicą. Współpracuje z partnerami z UE.  Jest autorem wielu procedur antynapadowych i antyterrorystycznych dla banków, energetyki, ministerstw i firm.

 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.