„Co wiemy o zwyczajach Halloween?”

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

31 października klasa III a gimnazjum zaprezentowała projekt edukacyjny przygotowany dla szkoły podstawowej pt.: „Co wiemy o zwyczajach Halloween?”

Uczniowie gimnazjum mieli za zadanie przybliżyć młodszym kolegom zwyczaje kulturowe krajów anglojęzycznych. Jednym z takich zwyczajów jest dzień Halloween. Do tradycji tego dnia należy przebieranie się, więc w naszej szkole pojawiły się wiedźmy i inne strachy na lachy... Gimnazjaliści przedstawili skąd wywodzi się tradycja Halloween i przeprowadzili różnego rodzaju konkursy i zabawy dla młodszych kolegów. Oczywiście zgodnie z tradycją „Trick or treat” – cukierek albo psikus, nie zabrakło słodyczy dla małych duszków. Największą atrakcją okazał się jednak „Haunted House” – czyli Nawiedzony Dom, który nawet na największych śmiałkach naszej szkoły zrobił wrażenie. 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.