Wspaniała postawa naszej drużyny hokeja na trawie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wspaniała postawa naszej drużyny hokeja na trawie

 

Czub Adrian, Milczanowski Patryk, Milczanowski Gracjan, Gondek Oliwier, Bienia  Bartosz, Roskosz Paweł, Czapczyński Rafał, Straszewski Kamil.

2 marca 2014 na boiskach  Agio Kosma  drużyna  rozegrała  mecz z grecką żeńską drużyną. Mecz  zakończył  się  wynikiem  remisowym /5:5/, jednak w pierwszej połowie nasi  zawodnicy  prowadzili 4:0. Nasi  uczniowie, pomimo  bardzo dużej różnicy  wieku, rozegrali bardzo dobry mecz wykazując się  dobrym  przygotowaniem technicznym  i sportową  postawą. W  poprzednią  niedziele 23.lutego na  boiskach  Kifisji w  rozegranym meczu  pokonali drużynę "Imitos".

Gratulacje  dla  naszych  zawodników  za  godne  reprezentowanie  naszej  szkoły.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.