Festiwal Projektów Młodzieżowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Festiwal Projektów Młodzieżowych- „Wiem więcej, żyję pełniej!” - 28.05.2015

Galeria...

W ramach obchodów Dni Kultury Polskiej  odbył się w tym roku po raz pierwszy Festiwal  Projektów Młodzieżowych.  Uczniowie gimnazjum  zaprezentowali obecnym na uroczystości  Gościom i Rodzicom wyniki swojej całorocznej  pracy związanej z realizacją projektów edukacyjnych.  Znalazły się wśród nich zarówno te, które można nazwać przedmiotowymi (matematyczny, fizyczny, chemiczny), ale także inne - ze sportem, tańcem i rozrywką (film, reżyseria, aktorstwo) w roli głównej.

Młodzież  przedstawiła  przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne dotyczące każdego projektu i omówiła po krótce jego  cele i wyniki.

W końcowej części festiwalu Rodzice mogli zapoznać się z historią naszej placówki,  jej wszechstronnymi działaniami na polu dydaktycznym, wychowawczym i kulturalnym - tak wiele, a jednak za mało w porównaniu z bogactwem przedsięwzięć -zawierała prezentacja pt. „Nasza szkoła”.

Uczniowie nie zapomnieli też  o podziękowaniach dla wszystkich nauczycieli  za ich wysiłek wkładany w jak najlepsze przygotowanie młodzieży do dorosłego życia. Gorące słowa wdzięczności za miłość, troskę i wsparcie udzielane  dzieciom w każdym dniu usłyszeli  także Rodzice.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem przez Panią Dyrektor  Marzannę Geisler  i Panią Dyrektor Beatę Goralewską  nagród w postaci prac plastycznych dzieci Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają szkołę w jej  działaniach  i pracują społecznie na rzecz naszej placówki.

Organizatorzy:

  • Grażyna Adamidu
  • Anna Piłat
  • Sławomir Bagiński

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.