Przedstawiciele Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego w naszej szkole.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przedstawiciele Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego w naszej szkole.

27 kwietnia gościli w Zespole Szkół przedstawiciele Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego:  Pani dr Katarzyna Kołakowska, Pani dr Aleksandra Krauze – Kołodziej, Pan dr Lesław Łesyk oraz Pan dr hab. Tomasz Mróz. Bardzo dziękujemy za te miłą wizytę, tym bardziej, że będzie ona z pewnością początkiem bardzo ciekawej współpracy.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.