Oświadczenia rodziców

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Ateny, 10 czerwca 2009 r.

Rady Rodziców Nauczania Ramowego
i Uzupełniającego
Zespołu Szkół
im. Zygmunta Mineyki
przy Ambasadzie
RP w Atenach.

 

OŚWIADCZENIE

W związku z oświadczeniem Szanownego Pana Krzysztofa Stanowskiego Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, które ukazało się dnia 9 czerwca 2009 roku w godzinach wieczornych na oficjalnej stronie internetowej MEN, na forum rodziców Polska Szkoła ( http://www.polska-szkola.pl/mod/forum/discuss.php?d=547 ), komitet protestacyjny zawiesza okupację szkoły na czas nieokreślony.

 

Komitet okupacyjny rodziców
Zespołu Szkół w Atenach


Ateny, 10 czerwca 2009r.

Rady Rodziców Nauczania Ramowego
i Uzupełniającego Zespołu Szkół
im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie RP w Atenach

ul Navarinou 19

155-62 Ateny

Tel 0030 2106538204

Fax 0030 2106543207

Szanowny Pan Krzysztof Stanowski
Podsekretarz Stanu
w Ministerstwie Edukacji Narodowej

 

 

Szanowny panie Ministrze,

jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że wreszcie po tylu dniach protestu otrzymaliśmy kilka konkretnych informacji od Pana Ministra. Dziękujemy za to, że zwrócił się Pan bezpośrednio do nas rodziców.

Panie Ministrze naszym celem , zadaniem i marzeniem jest uzyskanie zapewnienia o tym ze nasza szkoła będzie działała tak jak działa obecnie przez najbliższe lata. Wierzymy ,że Ministerstwo Edukacji Narodowej ma takie intencje. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu akcji okupacyjnej w Szkole Polskiej w Atenach.

Cieszymy się niezmiernie, że chce Pan odwiedzić naszą szkołę w dniach 16-17 czerwca. Jesteśmy przekonani, że Pana wizyta w Atenach jest wręcz niezbędna, aby móc wreszcie podjąć dialog, który doprowadzi nas wszystkich do konstruktywnych rozwiązań. Pewne jest, że wszystkie Pana decyzje mają na względzie dobro dzieci, a w tym zawsze może Pan liczyć na wsparcie rodziców z Aten.

 

Komitet okupacyjny rodziców
Zespołu Szkół w Atenach

Do wiadomości

Pani Katarzyna Hall Minister Edukacji Narodowej w Warszawie

Pan Radosław Sikorski Minister Spraw Zagranicznych w Warszawie

Pan Marek Michalak Rzecznik Praw Dziecka w Warszawie

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.