Finał V Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego "Rytmy Nieskończoności"

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W poniedziałek 12 kwietnia 2010 roku miałyśmy zaszczyt gościć w L Liceum Ogólnokształcącym im. Ruy Barbosy w Warszawie, gdzie zostałyśmy serdecznie przyjęte przez Dyrekcję, nauczycieli
i uczniów tamtejszej szkoły. Nasza wizyta związana była z zaproszeniem na finał V Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego "Rytmy Nieskończoności", w którym zostałyśmy wyróżnione w kategorii zestawu wierszy polonijnych. Niestety, ze względu na żałobę narodową spowodowaną wypadkiem w Smoleńsku, uroczystość nie odbyła się. Pomimo to, otrzymałyśmy nagrody i dyplomy wręczone przez Dyrektora szkoły Pana Wiesława Włodarskiego, zostałyśmy poczęstowane pysznym obiadem i oprowadzone po szkole przez sympatycznych uczniów. Nasi rówieśnicy również wyświetlili nam autorski film o ich szkole, który prezentował ich szkolną codzienność. Miło wspominamy spędzony tam czas i dziękujemy Wszystkim, którzy zaopiekowali się nami podczas tego pobytu.

Vfinal

Galeria...
Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcji ZS w Atenach za umożliwienie nam wyjazdu, Radzie Rodziców za dofinansowanie kosztów podróży, a Pani Beacie Goralewskiej i Pani Annie Piłat za wsparcie i wiarę w nasze możliwości.

wyroznienie1wyroznienie2
uczennice klasy I liceum
Weronika Sieprawska i Roksana Fiedziuszko

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.