Wakacje z uśmiechem

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

wakacjezusmiechem

Związek Polonijnych Klubów Sportowych

“Panpolonikos”

Polonia grecka – dzieciom”

 

„Powiedz, powiedz czemu uśmiech Dziecka jest tak rzadko widziany

Powiedz czemu świat ich piękny, jest tak bardzo zaniedbany …

Powiedz czemu dorośli, tak malutko im radości dają,

Czemu ciągle na nie krzyczą i tak mało je kochają … „

Wakacje z uśmiechem”

Związek Polonijnych Klubów Sportowych „Panpolonikos” rozpoczyna po raz czwarty akcję „Polonia grecka dzieciom” i zaprasza wszystkich ludzi, którym losy potrzebujących dzieci nie są obojętne, do przyłączenia się do nas. Projekt pod hasłem „Polonia grecka dzieciom – wakacje z uśmiechem” rozpoczynamy już od teraz. Celem projektu jest zorganizowanie dzieciom z Domu Dziecka pobytu na wakacjach w Atenach. Proponujemy aby każdy chętny wziął jedno dziecko do siebie i zapewnił mu jak najlepsze, w ramach możliwości wakacje. Zapraszamy więc rodziny, które chcą pomóc tym dzieciom, do wzięcia udziału w naszym wspólnym polonijnym projekcie a dzięki Waszej pomocy na ustach dzieci może zagościć uśmiech, uśmiech który zapamiętacie do końca życia, gdyż rozświetli on twarz  dziecka  dzięki Wam !!! Nie wahajcie się i dzwońcie już teraz, żeby zadeklarować Waszą chęć do pomocy w tej akcji. Pokażmy Światu, że polonia grecka ma dobre serca i dużo zapału aby pomagać innym.

Co trzeba zrobić, żeby zabrać dziecko na wakacje do siebie do domu? Wystarczy zadzwonić, zgłosić chęć opieki nad dzieckiem podczas jego pobytu w Atenach oraz wypełnić odpowiedni formularz a resztą zajmie się nasz Związek.

Wszystkie pomysły, propozycje oraz pytania prosimy kierować do pana Tomasza Dźwilewskiego z Panpolonikosu Ateny pod numer telefonu 6937 470 802

Pomóżmy dzieciom bo tym samym dajemy im wiarę w to, że życie może być też piękne! Pokażmy im, że polonia grecka nie przechodzi obojętnie obok problemów najmłodszych obywateli Polski i wyciąga do nich pomocną dłoń. Damy tak niewiele a zyskamy tak dużo!

Przyłączcie się do nas !!!

„Tak więc wszyscy tu i teraz nasze siły połączymy

Żeby wszystkie dzieci świata z uśmiechem na twarzy chodziły

Więc wstań popatrz nie jesteś sam

Wyciągnij swoją dłoń

By pomóc wszystkim dzieciom … „

Odpowiedzialny za projekt jest  pan Tomasz Dźwilewski ze Związku Polonijnych Klubów Sportowych „Panpolonikos” – Tel. 6937 470 802 e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

wakacjezusmiechem1

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.