Celebrate Culture Byron College

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Celebrate Culture Byron College - Zespół Tańca Ludowego
w Byron College 17.05.2010

W sobotę, 15 maja 2010 roku Zespół Tańca Ludowegoz naszej szkoły, prowadzony przez p. Grażynę Adamidu wziął udział w V Festiwalu  pod nazwą  „Celebrate Culture” odbywającym się corocznie w Byron College.  Do udziału w festiwalu nasza szkoła została zaproszona po raz piąty. Celem tej dorocznej imprezy jest przybliżenie jej uczestnikom kultury i tradycji innych narodów. W czasie festiwalu swoje  występy artystyczne  zaprezentowali przedstawiciele kilkunastu krajów z całego świata m.in. z: USA, Południowej Afryki, Indonezji, Palestyny, Chin i wielu krajów europejskich.  Uczniowie naszej szkoły wystąpili w trzech tańcach narodowych, które zostały przyjęte bardzo ciepło przez pozostałych uczestników imprezy, a także zgromadzonych tam widzów. Szczególne zainteresowanie wzbudziły również  – jak co roku – nasze przepiękne stroje ludowe. Mamy nadzieję, że tradycja międzynarodowych spotkań i prezentacji kultury i tradycji grup młodzieży z całego świata będzie kontynuowana w następnych latach, a reprezentanci naszej szkoły będą jej uczestnikami.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.