Zakończenie roku szkolnego

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rok szkolny 2010/2011 zakończony. W środę, 22 czerwca w Zespole Szkół im. Zygmunta Mineyki odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego połączona z pożegnaniem  klas szóstych.  To właśnie szóstoklasiści, byli głównymi bohaterami tej uroczystości.

Wśród 50 absolwentów Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Atenach,  aż 20 z nich otrzymało świadectwo z wyróżnieniem czyli z tzw. „czerwonym paskiem”. Należą do nich następujący uczniowie:

Klasa VI a

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1.Byra Patrycja
2.Dmitrzak Mateusz
3.Drozd Dominik
4.Gołąbek Sara
5.Gorycka Aleksandra
6.Kruczyński Bartosz
7.Kuśmieruk Sylwia
8.Paterak Eryk
9.Piekarska Aleksandra
10.Rak Dominika
11.Staryński Natanael
12.Szumska Kornelia
13.Szymborska Julita
5,1
5,2
4,78
5,2
5,78
4,78
5,4
5,1
5,0
4,78
4,78
5,3
5,6

 

Klasa VI b

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1.Bobowik Pamela
2.Chołota Natalia
3.Dec Martyna
4.Gerstenberger Magdalena
5.Kania Paulina
6.Klaudia Skrzypiec
7.Luba Martyna
4,78
4,89
5,0
5,44
5,22
4,89
4,89

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy sukcesów w gimnazjum wszystkim szóstoklasistom. Ich systematyczna, całoroczna praca zaowocowała nie tylko świadectwami z czerwonym paskiem, ale również wysokimi średnimi klasowymi:

Klasa VI a – 4,46

Klasa VI b – 4,18.

Kończący szkołę uczniowie klas szóstych zaprezentowali również interesujący  program artystyczny, którego największą atrakcją była parodia „Jeziora łabędziego”   w wykonaniu chłopców z klas VI a i b.

A oto kilka wypowiedzi - wspomnień  ze szkoły podstawowej, którymi pod koniec roku szkolnego podzielili się uczniowie z nauczycielem języka polskiego.

„To były bardzo dobre lata, poznałam tu wielu przyjaciół, przeżyliśmy ze sobą najfajniejsze przygody. Tych sześciu lat nigdy nie zapomnę";

„Z podstawówki zapamiętam nauczycieli, wychowawców, kolegów i koleżanki. Będę ich wspominać zawsze, z wielką ochotą”;

„Najbardziej niezwykłym wydarzeniem było moje pierwsze świadectwo szkolne. Będę również wspominać występy taneczne mojego zespołu, w których brałem udział. Poznałem tutaj również niezwykłych ludzi – moich kolegów”;

„Zapamiętam moją pierwszą panią, pierwsze świadectwo z czerwonym paskiem, moich przyjaciół. Nigdy również nie zapomnę o mojej pierwszej ... jedynce!";

„Są to piękne wspomnienia z lat dziecinnych. Tu rodziły się przyjaźnie i … A nasze kółko teatralne było najlepsze!!!”

„ Najbardziej będę wspominać oczywiście sukcesy – moje i moich przyjaciół, zatęsknię również za nauczycielami. Nigdy nie zapomnę wycieczek w ciekawe miejsca i zwykłych, codziennych spotkań w szkole…”.

Życzymy wszystkim szóstoklasistom udanych wakacji i sukcesów w GIMNAZJUM, oby za rok mogli również znaleźć się w gronie najlepszych.

jotbe

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.