Mój maraton

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 6 listopada 2011r. w Zappio odbyła się impreza charytatywna pt. „ MÓJ  MARATON” . Organizacja filantropijna „ ESTIA” zorganizowała po raz drugi pomoc dla osób upośledzonych umysłowo.

Galeria...

W akcji wspomagającej chore dzieci udział wzięły władze polityczne, środowisko sportowe i artystyczne oraz uczniowie i nauczyciele szkół ateńskich. W tych symbolicznych zawodach pobiegli kolejny raz również uczniowie naszej szkoły. Udział polskich dzieci został odebrany przez organizatorów jako wyraz solidarnego wsparcia. Naszą szkołę w pięknych ludowych strojach reprezentował zespół taneczny, prowadzony przez panią Grażynę Adamidu. Zespól wraz ze swoim opiekunem oraz wicedyrektor szkoły Panią Beata Panagiotopoulou wzięli udział wspólnie z greckim środowiskiem w marszu, a następnie nasi uczniowie przebiegli symboliczną trasę maratońską trzymając się za ręce z dziećmi z Centrum Opieki Społecznej. Organizatorzy bardzo dziękowali za ten miły gest ze strony polskiej społeczności żyjącej w Atenach.

moj_maraton

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.