XII Międzynarodowy Festyn Świąteczny

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Galeria...

W dniach 27 -28 listopada 2011r. odbył się XII Międzynarodowy Festyn Świąteczny zorganizowany przez greckie Stowarzyszenie Przyjaciół Dziecka. Celem Stowarzyszenia, które zostało utworzone w 1987r., jest pomoc dzieciom z rodzin ubogich i patologicznych, a także wsparcie dzieci  mających  problemy zdrowotne. W tegorocznym festynie swiątecznym wzięło udział 25 ambasad  z różnych państw. W związku z udziałem Ambasady RP w Atenach w dobroczynnym  bazarze, pan Konsul Piotr Strutyński zaprosił do współpracy  naszą szkołę, którą reprezentował Zespół Tańca Ludowego pod kierownictwem pani Grażyny Adamidu. Uczniowie naszej szkoły zatańczyli rodzime tańce ludowe, uświetniając swoim występem tę szlachetną imprezę. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.