XV Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2012

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
festiwal_logo_2012

Serdecznie zapraszamy na

XV Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Ateny 2012

1 czerwca 2012 w Amfiteatrze Papagou o godz. 19.00

W tym roku gościć bedziemy też naszych przyjaciół ze szkoły rosyjskiej, ukraińskiej i włoskiej.

Zapraszamy!!!


 

1 czerwca o godz. 18.00 zostaną podstawione autokary (przystanek pod koniem), które dowiozą uczniów do Amfiteatru Papagou. Przejazd i powrót bezpłatny (dostępny tylko dla uczniów).



Uwaga!!!
Wszyscy finaliści dostarczają p. K. Kulak do 30.05.2012 (środa) podkłady muzyczne zapisane na płytach kompaktowych w formacie CD - Audio (nie przyjmujemy formatu mp3, mp4)

 


 

 

Program XV Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2012

1. Uroczysta inauguracja

2.  Zespół tańca ludowego – „Polonez”

3.  Występ szkoły rosyjskiej

4.  Występ szkoły ukraińskiej

5.  Klasa I a– piosenka „Plecak, torba i walizka”

6.  Klasa II b – piosenka „Świat woła o pomoc”

7.  Klasa I b – piosenka „Leśne duszki”

8.  Klasa III c – piosenka „Wiosenna wyliczanka”

9.  Wiktoria Kujawa  - klasa III b nauczanie uzupełniające – piosenka „Ale jestem”

10.Magdalena Ciupińska – klasa I b – piosenka „Nasza ojczyzna”

11. Gabriela Chechelska – klasa I b – piosenka „Straszny strach”

12.Klasa III a – Taniec ze wstążką

13.Klasa IV a i IV b – piosenka „Koko Euro Spoko”

14.Łubiński Damian, Natalia Bugielska, Adrian Barzyk – gra na gitarze „Taniec żydowski”

15.Machocka Kasia klasa IV b, Martyna Borys klasa III a – nauczanie uzup. – taniec hip-hop

16.Kuśmierczyk Gabriela – klasa V b – piosenka „Nie pytaj mnie”

17. Karolina Kajdas – klasa V b – piosenka grecka „Ok”

18.Afrodyta Giota – klasa VI a nauczanie uzup. – piosenka „Something got a hold on me”

19.Gondek Athina – klasa VI a – piosenka „Drewniane lalki”

20. Martyna Luba – klasa I a gim. – piosenka „Somebody that I used to know”

21.Zespół tanca ludowego – taniec „Hasaposerviko”

22. Wręczenie statuetek, zakończenie.

 


 

18 maja i 21 maja odbyły się eliminacje do XV Festiwalu Twórczości Dziecięcej
i M
łodzieżowej Ateny 2012

galeria...

Oto lista finalistów:

Nauczanie uzupełniające

1. Kujawa Wiktoria kl. III b – piosenka „Ale jestem”

2. Giota Afrodyta kl. VI a – piosenka „Something got a hold on me”

3. Machocka Kasia IV b / Martyna Borys III a – duet taneczny

4. Łubiński Damian Vib/ Adrian Barzyk / Natalia Bugielska – gra na gitarze „Taniec żydowski”

Nauczanie ramowe

1. Klasa I a – p. Puła – piosenka

2. Klasa I b – p. Luba – piosenka „Leśne duszki”

3. Klasa II b – p.Gwizdała – piosenka „Świat woła o pomoc”

4. Klasa III c – p. Trybus – piosenka „Wiosenna wyliczanka”

5. Klasa IV a i IV b – p. Bałdos – „Koko-koko”

6. Gabriela Chechelska kl.I b – piosenka „Straszny strach”

7. Magdalena Ciupińska kl. I b – „Nasza ojczyzna”

8. Kuśmierczyk Gabriela kl. Vb – piosenka „Nie pytaj mnie”

9. Kajdas Karolina kl. Vb – piosenka grecka

10.Gondek Athina kl. VI a – „Drewniane lalki”

11. Luba Martyna kl. I a gim – piosenka „Somebody that I used to know”

12.Taniec ze wstążką – kl. III a p. Adamidu

13.Zespół tańca – p. Adamidu - Hasaposerbiko

14.Zespół tańca – p. Adamidu – polonez

 

 


Wyświetl większą mapę

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.