Pożegnanie klasy III gimnazjum

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 czerwca 2013 w szkole miała miejsce rozprawa sądowa nad groźną grupą przestępczą, działającą w szkole od trzech lat.

Galeria...

W tak nietypowy sposób uczniowie klas I A i I B gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegówz klasy III. Wszystkim uczniom klasy III przedstawiono różnego rodzaju zarzuty, przypominając to, co robili w ciągu minionych trzech lat. Sędzia przyznawał za to odpowiednie kary. „Ukarany” został także przywódca „bandy”, czyli obecna wychowawczyni, pani Małgorzata Umerska.

Została ona skazana na dożywotnie sprawdzanie klasówek oraz dietę orzechową, za namawianie uczniów do spożywania orzechów (dowody na to można zobaczyć na stronie Wiosenalia 2013 - http://www.youtube.com/watch?v=NI7ySrkLsRU ). 

Na koniec cała grupa została skazana na karę opuszczenia murów szkolnych, co wiązało się z przeskakiwaniem murku specjalnie zbudowanego na tę okazję. 

Pani Dyrektor zaś została obarczona opłatami sądowymi w wysokości miliona euro.

Po rozprawie odbyła się część oficjalna, czyli rozdanie świadectw, połączone z zakładaniem uczniom specjalnych biretów – upominków od klas pierwszych. Następnie głos zabrała pani Dyrektor i wychowawczyni klasy III, a uczniowie klas trzecich złożyli podziękowania nauczycielom.  Uroczystość zakończyła się życzeniami „Słodkiego, Miłego Życia!” od klas pierwszych, które przekazały klasie III tort oraz cukierkowe bukieciki, a uczeń klasy III gimnazjum, Maciek Przysiwek popisał się swoim talentem muzycznym, grając na gitarze m.in. ten znany utwór zespołu Kombi.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.