Młodzież naszej szkoły proponuje wakacje w Polsce

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Młodzież naszej szkoły proponuje wakacje w Polsce projekt edukacyjny pt. ,,Czy Polska jest krajem atrakcyjnym turystycznie?

 

Zapewne każdy z nas zna powiedzenie: ,,Cudze chwalicie, a swego nie znacie”. Wielu z nas  uwielbia podróżować i zwiedzać nowe zakątki świata, zapominając o tym, że interesujące  miejsca znajdują się również w Polsce, w naszym rodzinnym kraju. Warto, a nawet trzeba o tym pamiętać, dlatego zapraszamy do obejrzenia krótkich prezentacji pod wspólnym tytułem: Młodzież naszej szkoły proponuje wakacje w Polsce. Prezentacje multimedialne wykonane w ramach projektu edukacyjnego pt. ,,Czy Polska jest krajem atrakcyjnym turystycznie?” zawierają ciekawe informacje na temat naszej ojczyzny. Są w nich pokazane m.in.: przepiękne krajobrazy, urokliwe miasteczka i wsie, tętniące życiem aglomeracje, cuda historyczne, kulturowe, geograficzne, przyrodnicze. Naprawdę mamy się czym pochwalić! Uczestnicy projektu mają nadzieję, że prezentacje okażą się praktycznym przewodnikiem dla dociekliwego i chcącego lepiej poznać swój kraj młodego Polaka.

Projekt, nadzorowany przez  p. Joannę Figurę, pomógł zrealizować szczegółowe wymagania podstawy programowej z geografii w gimnazjum nauczania ramowego i z wiedzy o Polsce w liceum nauczania uzupełniającego. Wzięło w nim udział 23 uczniów, w tym 19 z nauczania uzupełniającego.

Prezentacja 


Prezentacja 


 

Prezentacja 


 

Prezentacja 


 

Prezentacja 


 

Prezentacja 


 

Prezentacja 


 

Prezentacja 


 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.