XVIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

XVIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

XVIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2015 w tym roku odbył się 12 czerwca. O godz. 18.30 Pani Dyrektor Marzanna Geisler i Pan Konsul RP w Atenach Przemysław Dropiewski dokonali uroczystej inauguracji koncertu laureatów. 

Festiwal nasz zaszczyciło swoją obecnością wielu wyjątkowych gości: Szanowny Pan Konsul RP w Atenach  Przemysław Dropiewski, Pan Andrzej Szostek przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach, o. Kazimierz Faron,  przewodnicząca Rady Rodziców Nauczania Ramowego p. Barbara Rodzinka i Przewodnicząca Rady Rodziców Nauczania Uzupełniającego p. Beata Godycka-Ćwirko, przedstawiciele Rady Rodziców i oczywiście grono pedagogiczne ZS w Atenach.

Galeria...

  

 Bogaty program wywołał entuzjazm wśród licznie zgromadzonych gości. Nie zabrakło artystów, którzy śpiewali oraz takich którzy zauroczyli publiczność swoim tańcem. Oprócz uczniów naszej szkoły wystąpił także zespół tradycyjnych tańców z wyspy Krety – którego członkiem jest jeden z naszych uczniów nauczania uzupełniającego Kamil Zdunek.

 

Nagrody główne otrzymali: Statuetkę Ambasadora RP w Atenach otrzymała Julia Pilarczyk za doskonałe wykonanie piosenki „It’s a heartache”. Statuetkę Dyrektora Zespołu Szkół i Grona Pedagogicznego otrzymał Zespół Tańca Greckiego prowadzony przez p. Grażynę Adamidu. Statuetka Rady Rodziców Nauczania Ramowego i Uzupełniającego powędrowała do roztańczonego rodzeństwa – Pauliny i Szymona Grzesik – uczniów nauczania uzupełniającego Zespołu Szkół w Atenach.

Organizatorzy festiwalu pragną podziękować radzie rodziców nauczania ramowego i radzie rodziców nauczania uzupełniającego za sfinansowanie festiwalu. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom i licznie przybyłym gościom.

Szczególne podziękowania dla p. Krzysztofa Chorążaka – za pomoc techniczną oraz dla Kamila Straszewskiego
i Patryka Milczanowskiego. Dziękujemy także naszym uroczym prowadzącym – Wiktorii Rudzińskiej i Patrykowi Czuchrajowi.

Zapraszamy za rok.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.