Pożegnanie klasy III a i III b gimnazjum

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pożegnanie klasy III a i III b gimnazjum

W czwartek dnia 22 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas III gimnazjum nauczania ramowego.

Galeria...

Uroczystość przyznania świadectw zainicjowała akademia z okazji ukończenia oraz pożegnania naszej młodzieży przygotowana i poprowadzona przez klasę I gimnazjum pod przewodnictwem wychowawczyni - Pani Anny Szydłowskiej, która wraz ze swoimi wychowankami zorganizowała przedstawienie - galę wręczenia dyplomów za charakterystyczne zachowania i postawy uczniów klas trzecich.

 DSC 7620

DSC 0110

DSC 0069

Należy tu wspomnieć i podziękować również za wspaniałe dekoracje, które zaprojektowała i wykonała Pani Liza Kasteli. Absolwenci otrzymali również wyjątkowy upominek - wzruszający filmik, który klasa pierwsza gimnazjum zaprezentowała absolwentom i ich rodzicom w sali gimnastycznej.

Po akademii Pani Dyrektor Marzanna Geisler wręczyła uczniom klas trzecich świadectwa z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Nauczania Ramowego, które także były przyznawane laureatom w przeróżnych konkursach.

DSC 0702

DSC 0799

Klasy trzecie gorąco dziękują wszystkim nauczycielom wraz z dyrekcją za mile spędzone razem lata ciężkiej, lecz jakże przydatnej nauki i przekazanej nam wiedzy, a także klasie I za to, że w jeden dzień potrafiła nam przypomnieć te wszystkie chwile spędzone razem w szkole.

Życzymy udanych wakacji, pełnych słońca i radości.

 Katarzyna Miniak

 Klasa III b gimnazjum

Koło dziennikarskie “Życie Szkoły”

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.