Zakończenie roku szkolnego - nauczanie ramowe

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zakończenie roku szkolnego - nauczanie ramowe - 23.06.2017

Dnia 23 czerwca 2017 r. na nauczaniu ramowym uroczyście pożegnaliśmy kolejny rok szkolny 2016/2017.

Galeria...

Honorowym gościem szkoły był  Konsul,  pan Konrad Wikło.

DSC 7753

Program artystyczny przygotowała klasa VI a pod opieką  wychowawczyni pani Joanny Kubiak, gdzie w sposób żartobliwy zaproponowano różne formy spędzenia czasu wolnego od nauki.

DSC 7758

DSC 7764

Bardzo wzruszającym momentem było pożegnanie przez Samorząd Szkolny i Radę Rodziców dwóch nauczycieli opuszczających Grecję i naszą szkołę, pana Sławomira Bagińskiego i pana Daniela Zatorskiego.  Na pewno Panowie będzie nam Was bardzo brakowało i będziemy za Wami tęsknić !!!   

DSC 0262

Pan Konsul wręczył osobiście nagrodę ufundowaną przez Ambasadę RP uczennicy  z najlepszą średnią w szkole podstawowej  Klaudii  Maciorowskiej z VA, serdecznie gratulujemy!! 

DSC 0329

Byliśmy bardzo dumni, że aż tylu wspaniałych uczniów z czerwonym paskiem na świadectwie i wyróżnionych w rozmaitych konkursach ogólnopolskich i ogólnoszkolnych wychodziło na środek placu i odbierało gratulacje i nagrody  z rąk pani Dyrektor. 

DSC 0447

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie z wychowawcami i obecnymi rodzicami udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Serdecznie dziękujemy za ufundowane przez Radę Rodziców nagrody, dziękujemy uczniowi Szymonowi Skokowi z klasy II A za opiekę nad sprzętem nagłaśniającym  i Wiktorii Czółno z II A i Erykowi Mąkolowi z II B za robienie zdjęć podczas uroczystości. Jeszcze raz wszystkim życzymy wspaniałych wymarzonych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiące!!!!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.